Pozadu v přípravě nezůstávají za kladenským áčkem, které vyjelo na led v 1/2 července, ani dorostenci PZ, jímž  byla vrácena extraligová příslušnost. V minulém týdnu začali s ostrými tréninky na ledě pod vedením nové trenérské dvojice Pavel Křepelka - Martin Procházka a trenérem brankářů PZ Marcelem Kučerou.  O víkendu poprvé v historii uspořádal oddíl výběrový  kemp s názvem Tryout, na který pozval 18 hráčů  z celé republiky. Dvoufázové tréninky bedlivě sledoval z hlediště nový šéftrenér mládeže PZ Miroslav Mach spolu s Ladislavem Vlčkem, Jiřím Sukem, Václavem Blažkem a Vladimírem Kamešem. Hráči byli ubytováni v hotelu Sleťák. V neděli večer zasedli všichni přítomní trenéři a vyhodnotili snažení jednotlivých pozvaných hráčů. Na další tréninky dorostu PZ dostalo pozvání 8 hokejistů, z toho jeden brankář a 4 obránci. K týmu se během srpna připojí ještě další hráči.
 
Budou mít trenéři PZ pod vedením Miroslava Macha šťastnou ruku a do kladenského týmu mužů v budoucnu přibudou další borci PZ jako tomu vždy BYLO  a JE i v současnosti..? Čas a tvrdá práce ukáže.
 

 

Hokejový oddíl Pracovní zálohy Kladno pořádá pro  hráče ledního hokeje z celé ČR ročníků 2003 a 2004 testovací kemp, z něhož budou vybraní hokejisté zařazeni do extraligového kádru HC PZ Kladno pro nadcházející hokejovou sezónu 2019/2020. 

Kemp se uskuteční ve dnech 3. a 4. srpna 2019 na ČEZ stadionu v Kladně. 

Sraz v 10.30 hodin u vrátnice ZS.

Program:

  • 2x denně ledová plocha (12.15 -13.30 hod., 16.15 - 17.15 hod.)
  • off-ice
  • obědy + svačiny
  • možnost ubytování 

Bližší informace podá trenér dorostu PZ Pavel Křepelka, kontakt:

  • tel.: 775 071 402
  • email: pavel.krepelka@seznam.cz

 

Oddíl zajišťuje pro své hráče ubytování, možnost vzdělání na střední škole nebo učilišti.

 

Veškeré další informace vám podá šéftrenér mládeže PZ p. Miroslav Mach ml. - tel.: 607 855 291, email: mach25@seznam.cz