Současnost

Hokejový klub Pracovní zálohy Kladno , z.s. nabízí široké sportovní uplatnění, neboť jeho součástí jsou oddíly ledního hokeje, krasobruslení a inline hokeje. Oddíl krasobruslení se stal členem KKM Akademie. KKK Akademie je projekt oddílů krasobruslení HC PZ Kraso Kladno, Spolku bruslařů mělnických a TJ Kraso Kralupy nad Vltavou, jehož cílem je zvýšení výkonnosti svých závodníků a zlepšení tréninkových podmínek.

PZ Kladno má své hokejové mládežnické celky od 3. třídy až do juniorů (tzn.: 3. - 8. třída, dorost, junioři). Tým 1. a 2. třídy je společný s Rytíři Kladno. Věnování se mládeži v Kladně je samozřejmé. Kladno nikdy neoplývalo velkými penězi, ale trenéři zde byli vždy dobří a hokej dělali proto, že je bavil. Velkou zásluhu na fungování oddílu PZ má město Kladno.

Bez jeho finanční podpory by nebylo možné v takovém rozsahu zabezpečit činnost mládežnického hokejového oddílu. Cílem klubu je výchova hokejové mládeže, spolupráce s hokejovým klubem Rytíři Kladno a směřování nejlepších juniorů oddílu do týmu dospělých Rytířů Kladno.