Zlatá neděle ve znamení smíchu a předvánoční pohody

I přes opakované  ničení  plakátů (na kterých se usmívaly"pouze"  malé děti v maskách a oznamovaly událost určenou výhradně dětem) vylepených na ČEZ stadionu Kladno  jedním nejmenovaným mladým zaměstnancem Rytířů Kladno  si  o  4. advetní neděli našlo čas spoustu masek, které doprovodili rodiče. Ledová plocha po  úvodním vystoupení krasobruslařek oddílu na vánoční písničku v podání zpěvačky Kláry Kolomazníkové "Vánoční svět" patřila právě maskám v bruslích.  Nechyběly ani Tři oříšky pro Popelku z doby působení zpěvačky  u skupiny Holki. Děti si na ledě zatančily, zazpívaly, zasoutěžily a na závěr přivítaly Ježíška koledou Narodil se Kristus Pán a všichni si popřáli: "POKOJ LIDEM DOBRÁ VŮLE".

https://www.facebook.com/pg/PZKLADNO/photos/?tab=album&album_id=924536184606960&__tn__=-UCH-R

https://www.facebook.com/pg/PZKLADNO/photos/?tab=album&album_id=924175041309741&__tn__=-UCH-R

 

Zažijte s námi tu pravou vánoční atmosféru o 4. adventní neděli

O zlatou neděli bude patřit ledová plocha maskám a pohádkám. Náš oddíl pořádá pro děti karneval na ledě. Po úvodním vystoupení krasobruslařského oddílu společně se zpěvačkou Klárou Kolomazníkovou se budou na 1. ledové ploše ČEZ stadionu v Kladně prohánět děti v máskách. Pro ty, kteří nemají vlastní brusle, bude otevřena půjčovna bruslí. Pro děti jsou připraveny soutěže. Na závěr bude vyhlášena nejoriginálnější maska na ledě. Zpěvačka Klára Kolomazníková představí letošní první vánoční písničku roku, kterou pro ni napsal Zdeněk Style Hrubý.Pro dospělé bude zajištěno vánoční občerstvení - tradiční svařák.A pokud budeme všichni během karnevalu hodní... možná přijde mezi nás i Ježíšek. Více info: info@hcpzkladno.cz

Na Vánočním karnevalu si všichni postupně na ledě ozdobí stromeček. Stromeček bude po dobu vánoc na zimním stadionu. Prosím, pomozte vašim dětem vyrobit si svoji vánoční ozdobu. Pokaždé, když během vánočních svátků  přijdou na stadion, tu svoji si poznají a určitě budou mít radost. Pokud jsme byli všichni hodní, možná přijde mezi nás i Ježíšek a na nejoriginálnější masku čeká odměna.