Mikulášská aneb Kladenská školička bruslení ve slavnostním hávu

V sobotu v dopoledních hodinách proběhla pravidelná Kladenská školička bruslení našeho oddílu a oddílu Rytíři Kladno. Tentokrát se hodina bruslení pro nejmenší adepty ledního hokeje nesla ve slavnostním duchu. Před zraky dětí a rodičů vjel na led krásný ladný anděl, který všem předvedl, že na ledě není poprvé... Anděl následně pozval všechny děti na ledovou plochu a společně očekávali příchod Mikuláše, kterého však na led předběhly dvě mocnosti pekelné. :-)) Došlo na pár slziček, ale brzy se všichni usmívali. Z čertů se vyklubali naši trenéři Milan Piovarči a Aleš Petrus, z Mikuláše trenér Jarda Rittig. Před odhalením však stačili dětem přečíst vzkazy z Andělské knihy a Knihy hříchů. Společně s andělem, kterého ztvárnila krasobruslařka Karolína Humlová, rozdali dárkové balíčky.  Dárkové balíčky pro děti věnoval Kaufland Česká republika.

fotogalerie: https://www.facebook.com/295236624203589/posts/1432149947178912/?d=n

Všem děkujeme za účast, podporu a Rytířům Kladno za bezvadnou spolupráci.

Krásný pohodový ADVENT