Srpen ve znamení dřiny, ale i zábavy

Poslední červencový den naši junioři dali signál a jako první v klubu vyrazili na soustředění. Jako v loňském roce na týden přijali azyl v Kadani, kde pod vedením trenéra Vladimíra Kameše využívali všechna dostupná sportoviště, zahráli si tréninkový zápas s místním á-týmem a za odměnu vyrazili na místní koupaliště.

Hned po juniorech 1.srpna vyjely naše krasobruslařky do Rakovníka, kde jako v loňském roce měly soustředění. Místo ubytování bylo také jasné - Tenisové centrum Cafex v Rakovníku. Jedinou nevýhodou ubytování je vzdálenost od zimního stadionu. Na to mají od loňská recept - přesuny zvládaly pomocí koloběžek.

Od 1. týdne v srpnu začaly trénovat i ostatní věkové kategorie na zimním stadionu Hvězda Praha, HC Rakovník a USK Praha.

Od 15.8. odjely na soustředění ostatní týmy.

V Kadani probíhá soustředění starších žáků (7. a 8. třída) s trenéry Milošem Melančinem a Miroslavem Machen starším.

V Mariánských Lázních probíhá soustředění mladších žáků (5. a 6.třída) pod vedení trenérů Jaroslava Rittiga a Marka Nováka.

V Teplicích je tým 9. třídy s trenéry Jiřím Zemanem a Václavem Klausem.

Týmy 3. a 4. třídy trénují na Hvězdě a v Kladně pod vedením trenérů Drahomíra Kadlece a Milana Piovarčiho. Poslední týden v srpnu týmy odjíždí na soustředění do Kadaně.

Junioři trénují na zimním stadionu Hvězda Praha.

Náš tým dorostu přijal azyl na zimním stadionu v Rakovníku, kde má soustředění. Tým vedou trenéři Ladislav Vlček a Josef Vosický.

Fotografie zde: https://www.hcpzkladno.cz/ledni-hokej/fotogalerie-3/srpen-ve-znameni-drina-ale-i-zabavy/