Týden hokeje opět v Kladně!!

Přijďte v sobotu 26.11. v 8.00 hodin na ČEZ stadion v Kladně na akci Týden hokeje

V sobotu 26.11. od 8 hodin  budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Hokejový klub Pracovní zálohy ve spolupráci s Českým hokeje m pořádá na ČEZ stadionu akci v rámci Týdne hokeje.

Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spou stu zábavy! Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in - line bruslení, vezměte je rovněž s sebou.

Pokud nedisponujete bruslemi a h elmou, můžete se obrátit na p. Rittiga (tel.: 734 130 246, info@hcpzkladno.cz) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím.

Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého hokeje (Český svaz ledního hokeje z. s.), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje.

Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete zde . Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná po desáté po celé České republice a celkově už po jedenácté . Díky dosavadním ročníkům získalo první zk ušenost s ledním ho kejem 3 7 000 dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

 

Partneři