Zimní stadion otevřen,veřejnosti nadále vstup zakázán

Krajské hygienická stanice Středočeského kraje rozhodla o tom, že od 5. srpna 2020 je znovu obnoven provoz ČEZ stadionu, který byl kvůli výskytu onemocnění Covid-19 dočasně uzavřen. Současně se klub Rytíři Kladno společně s Krajskou hygienickou stanicí Středočeského kraje dohodli na pravidlech používání zimního stadionu, které klub HC PZ Kladno v plném rozsahu přejímá a vyžaduje jejich bezpodmínečné dodržování. Současně tak od 10.8.2020 na tomto stadionu obnovuje tréninky.

PROSÍME O STRIKTNÍ DODRŽOVÁNÍ NÍŽE UVEDENÝCH PRAVIDEL:

• Vstup na stadion je povolen jen hráčům a členům realizačních týmu. Na stadion tak nesmí vstupovat doprovod hráčů (rodiče, příbuzní, kamarádi, atd.), ti mohou hráče doprovodit pouze před dveře stadionu.
  • Na stadion také není povolen vstup novinářům, fotografům a všem těm, kteří nejsou členy klubu/klubů.
  • Při vstupu na stadion musí mít všichni ochranu obličeje (roušku, šátek, atd.).
  • Při vstupu na stadion si každý musí vydezinfikovat ruce dezinfekčním prostředkem s virucidním účinkem.
  • Rozpis hracích ploch je uzpůsoben tak, aby se na stadionu nepotkávaly jednotlivá družstva. I tak prosíme o další eliminaci kontaktu v prostorách ČEZ stadionu.
  • Během tréninků a zápasů musí mít všichni hráči svou láhev.

Tato omezení platí až do 15. srpna 2020!

V případě, že navštívíte utkání A-týmu Rytířů Kladno platí ovšem pravidla, která klub zveřejní před jednotlivým zápasem na svém oficiálním webu (to znamená, že vstup bude umožněn jen určitému počtu diváků, určitému počtu novinářů a fotografů). Děkujeme!