Sezóna 2018

Zlato z přerovského turnaje o mistra republiky vyhrála přípravka, junioři skončili stříbrní a starší žáci čtvrtí.

IHC PZ Čerti Kladno přípravka po základní části skončila třetí. Ovšem v Přerově ukázala svou sílu. Postupně porazila domácí celek 11:2, Hořovice 2:1 a ve finále Úhřetice 9:2. Starší žáci, vítězové základní části své soutěže, na turnaji podlehli až v semifinále Přerovu 2:6. V boji o třetí místo prohráli v prodloužení s Hořovicemi. Junioři, rovněž vítězové základní části, v semifinále play off porazili Boskovice 6:0 a 7:5. Leč v boji o zlato podlehli Přerovu v prodloužení.

"Jsem velmi šťastný a moc děkuji městu Kladnu i sponzorům, kteří nám pomáhali, abychom dětem mohli vytvořit podmínky pro úspěšnou sezonu. Zaznamenali jsme velikánský úspěch. Věřím, že s naším skvělým realizačním týmem dokážeme příští sezonu na zlato navázat a přivézt nějaké navíc,"uvedl po turnaji šéf Čertů Vladimír Kameš starší.

Extraliga mužů

Kladenští Čerti v extralize inline hokeje uštědřili Černošicím debakl 9:4.

Když se z útoku po úvodní buly Čerti ujali vedení, zůstalo otázkou, kolik dalších gólů do konce zápasu přidají.

"Výkon týmu mě mile překvapil. Vstup do sezony v předešlých třech utkáních na Moravě jsme neměli ideální, ale teď to z naší strany konečně byl dobrý hokej. Tempo hry zvládali i naši mladíci. Začnu točit co nejvíce hráčů, abychom mužstvo vyladili pro play off," uvedl po utkání trenér Vladimír Kameš starší.

S dvěma výhrami a dvěma porážkami se Čerti aktuálně drží na osmém místě dvanáctičlenné tabulky. Nejvýše postaveným Čertem v kanadském bodování je hokejista Rytířů Adam Kubík, který dosud nasbíral devět bodů za 4 góly a 5 asistencí.

Tento víkend sehrají Kladenští dvě utkání v Praze, s  Rats a Stormem. Doma, na druhé ploše zimního stadionu, se opět představí v sobotu 26. května s Hradcem Králové (12.00 h.) a o den později přivítají Zlín (12.00 h.).

Góly Čertů: Kalla 2, Strnad 2, Stieler 2, Kubík, Kvapil, Kameš

Sestava Kladna: Černý - Strnad, Stieler, Vl. Kameš ml., Kubík, Kalla, Petrus, Turek, Kvapil, Libovický, Brém, Balcar.