Sezóna 2019

 

Od 21. června do 23. června 2019 v Přerově vyvrcholily finálové boje o titul mistra republiky v inline hokeji.

Město Kladno mělo skvělé zastoupení. Naši IHC PZ Čerti Kladno vezou z finálových bojů 2 medaile.

  • Mladší žáci získali stříbrné medaile, když jim ke zlatu chyběly pouhé dva góly.
  • Dorostenci přivezli do Kladna bronzovou medaili.
  • Nejmenší přípravka skončila pátá.

Trenér Vladimír Kameš při hodnocení sezóny vyjádřil nespokojenost s týmem mužů. Naopak vyjádřil potěšení nad vývojem mládeže PZ v inline hokeji a poděkoval za podporu městu Kladnu.


https://kladensky.denik.cz/hokej_region/inline-hokejiste-kladna-privezli-dve-medaile-20190626.html?fbclid=IwAR0vtWc7OvQIPpaNMYfCVnkyydqhUzmgQ5eaXFroqNA6Ah9qMWwTy_3NXgQ

 

Turnaj Capri sun v Kladně

 

Kladenští Čerti v letošní sezoně válí především v mládežnických kategoriích. K tomu pro děti uspořádali celorepublikový turnaj. 

Capri-Sun, jak se turnaj jmenuje, se nehraje na výsledky a konečné pořadí, ale je určený předně pro hráče z řad žáků začátečníků. Na druhé ploše kladenského zimního stadionu pořádání velel trenér a šéf Čertů Vladimír Kameš starší. "Je potěšující, že se k nám sjela družstva z mnoha koutů republiky. Že jim za to stálo jet na jednodenní turnaj třeba až z Moravy. My jsme postavili dva týmy. Jsem moc rád, kolik dětí se do in-line hokeje hlásí z celého Kladenska," uvedl pro Vaše Kladno.

Čerti i "čertíci" si v právě rozehrané sezoně vedou velmi slušně. V kategorii přípravek patří čertům v západní divizi třetí místo ze šesti, v mladších žácích jsou druzí, v šestičlenné tabulce západní divize najdete starší žáky na páté příčce, první "flek" ve své divizi drží dorostenci, junioři ztrácejí z druhého místa na první Přerov tři body a muži v extralize bojují o lepší umístění, než je aktuální desátá příčka z dvanácti. 

http://www.vasekladno.cz/sport/10318-mladym-certum-se-v-in-line-hokeji-dari

Zdroj: https://kladensky.denik.cz/hokej_region/inline-hokejiste-kladna-privezli-dve-medaile-20190626.html?fbclid=IwAR0vtWc7OvQIPpaNMYfCVnkyydqhUzmgQ5eaXFroqNA6Ah9qMWwTy_3NXgQ